שיחה שגרתית בכיתה בין נתלי גינדס, מורה בביה"ס נווה חוף בראשל"צ, ובין התלמידים והתלמידות שלה, הובילה לדיון בנושא פורנו וזנות. נושא כל כך מורכב שרבות מאיתנו נמנעות מלגעת בו, ומצד שני, הקולות שצפו בכיתה, ובטח מעסיקים את התלמידים/ות, לא אפשרו התעלמות.
הדיון הוביל למהלך לימודי שהמשיך גם אל מחוץ לכותלי הכיתה, עד לחוג למגדר באוניברסיטת תל אביב.
צפו בסרטון בו נתלי מספרת על התהליך שעשתה ועל האופן שבו חיברה את נושא הזנות והפורנו לתכנית הלימודים שלה. מהדברים שלה אפשר ללמוד הרבה על האופן שבו ניתן לקחת כל נושא שנוי במחלוקת, או כזה שאנו "נזהרות" איתו, ולהביא אותו לכיתה בצורה מותאמת ועם אמירה.

בחודש דצמבר 2018, התקיים במועדון הבארבי בתל אביב אירוע למען נשים דרות רחוב ונשים בזנות. 
צפו בנתלי גינדס מדברת באירוע על חינוך למאבק בתופעת הזנות: 

נתלי גינדס מדברת על חינוך למאבק בתופעת בזנות

"לאחר שנושא הזנות עלה בכיתתנו, פתאום התחלנו לחשוב לעומק על חשיפת הזנות לילדים ובני נוער במשחק Gta ובמשחקים אחרים שמשחקים בהם המוני ילדים ובני נוער בארץ ובעולם. המסר הסמוי הוא שמתנהגים לנשים כאילו הן חפץ שאפשר לקנות ולהשתמש בו, גם בניגוד לרצונן." את המילים הללו כתבו שני תלמידים בכיתה ו' (!!!) בביה"ס נווה חוף בראשון לציון, כחלק ממאמר שלם שכתבו על משחקי המחשב והיחס לנשים ולתופעות כמו זנות במשחקים הללו. המאמר נכתב כחלק משיעור שפה עם המורה נתלי גינדס בעקבות דיונים שנערכו על תופעת הזנות ועל הקשר למשחקי המחשב שהילדים משחקים. ביום שישי האחרון, השתתפה נתלי באירוע למען דרות רחוב ונשים בזנות וסיפרה על ההחלטה הבלתי מתפשרת שלה לעסוק בתכנים הללו בתוך הכיתה. כן, גם ביסודי. הקשיבו לה!

פורסם על ידי ‏עמותת קדמה לשוויון בחינוך‏ ב- יום שני, 17 בדצמבר 2018