![](https://kedma-edu.org.il/wp-content/uploads/2021/08/wsi-imageoptim-d7a2d799d7a6d795d791-d79cd79cd790-d7a9d79d-35.png)
תכנית "מרחבים" בכל הכיתות
תכנית "מרחבים" פועלת בביה"ס בכיתות ח- יב. בכל שכבת גיל התלמידים והתלמידות משתתפים בפעילות חוץ ייחודית: גלישה, טיפוס, טיולי שטח, גרפיטי ועוד. מטרת הפעילויות היא להעניק לתלמידים/ות תחושת מסוגלות וביטחון עצמי, לחשוף אותם לסוגיות חברתיות ולעודד אותם/ן לאקטיביזם חברתי. הנושאים שעולים בפעילות נלמדים אח"כ בכיתה ומשולבים בתכנית הלימודים.
בשכבה ח' לדוגמא התלמידות/ים עסקו בתחום של גרפיטי ומחאה. במסגרת הפעילות הם/ן למדו על הכלים של הגרפיטי והאפשרויות שהוא מזמן וגם בחרו מסרים חברתיים שאותם ירצו לקדם באמצעות הגרפיטי.