הבוגרים והבוגרות של קדמה מסיימים את בית הספר, אבל קדמה לא עוזבת אותם.
להיות בוגר/ת של קדמה זה לזכות במשפחה לכל החיים, ולדעת שהמשפחה ממשיכה להאמין בך ולהיות שם עבורך תמיד.

הדלת של קדמה תמיד פתוחה עבור הבוגרים והבוגרות של ביה”ס. הם/ן משתפים ומתייעצים עם המורות/ים, בלבטים על המשך הדרך וגם בחיים האישיים, או סתם קופצים לבקר ולהגיד שלום.
בעמותה פועל מערך תמיכה וליווי שכולל ליווי בהרשמה ללימודים גבוהים: ייעוץ והכוונה לגבי תחומי לימודים ומוסדות להשכלה גבוהה וגם ליווי במהלך הלימודים, קורסי הכנה לבחינת הפסיכומטרי (פרויקט “גשר לאוניברסיטה”), וכן קרן מלגות המעניקה מלגות להשכלה גבוהה במוסדות אקדמאים.
בנוסף מקיימת העמותה עבור הבוגרים והבוגרות סדנאות מעשירות לשיפור מיומנויות אישיות ולימודיות, ימי עיון ומפגשים חברתיים.

אילו כלים קיבלו הבוגרות והבוגרים של ביה”ס בקדמה? איך הם ליוו אותם בהמשך הדרך וגם השפיעו על הבחירות שלהם בלימודיהם בהמשך? צפו בארבעה בוגרים שהמשיכו ללימודים גבוהים מספרים: גילי בידרמן, סיון גנון חזן, שמואל דהן ושחר סויסה

"הגעתי לבית הספר בכיתה ז' ומיד עטפו אותי בחום. למלווים היה אכפת ממני מהרגע שהתחלתי ללמוד בבית הספר. הם היו שם ברגעים הקשים גם כשזה לא היה נוגע ללימודים. עזרו תמיד בכל שאלה או בקשה שלי, כיבדו ותמיד העריפו עליי אהבה עצומה. בזכותם הגעתי לתעודת בגרות טובה ואפילו מאוד. אני היום אחרי שירותי הצבאי שגם אותו צלחתי בהצטיינות בעזרת הערכים והידע שרכשתי בבית הספר. ערכים של שוויון, שלכל אחד מגיעה הזדמנות להצליח ולהראות את הכישורים שלו, כי לכל אחד יש את היכולת ובקדמה פשוט מגלים איך להביא אותה לידי ביטוי."

עוז דבי- מחזור יד

עובד בתחום האופטיקה בתעשיית הבטחון

"להיות בקדמה זה להיות בתחושת ההצלחה הזאת שגאים בך מסביב על כל דבר קטן, הישג, או תהליך שאת עוברת. זה גורם לך לרצות לכבוש את העולם. וכך גם מלמדים אותך שכמעט כל דבר שתרצי בר השגה. הכל שאלה של התמדה, רצון נחישות ואמונה. קיבלתי מוטיבציה, אמונה והצלחה, ולא פחות חשוב, תמיד הייתי נאהבת וזכיתי בעוד משפחה שמלווה אותי עד היום, ועוד תהיה איתי בעתיד הרחוק ללא ספק!"

זיו ניסים מחזור ד

מורה ומחנכת בתיכון, בוגרת לימודי תואר ראשון בתקשורת וחינוך

"הייתי חייל שנלחמו עליו בביה"ס קדמה... אם לא הייתי מגיע לקדמה, אני לא יודע איפה הייתי היום. נלחמו עלי, נתנו לי כלים והאמינו בי. בזכות מה שהבנתי, למדתי וקיבלתי, התמלאתי ברצון לתת חזרה. והיום נתינה היא חלק מאוד מרכזי בחיים שלי."

אושרי קריאף מחזור ו

כבאי בשירות הכבאות בוגר לימודי תואר ראשון בחינוך

"קדמה זה בסיס מדהים לחנך אותנו ואת ילדנו כבני אדם טובים: ערכים, נכונות לעזור לחברים, סביבה חמה ואוהבת, ומשם הכל צומח. ברגע שתלמיד מרגיש שאכפת למורות ממנו ושהוא בסביבה שיודעת להקשיב לו, הוא גם ייתן מעצמו וימקסם את היכולות שלו."

אלעד יונה מחזור ג

מהנדס תוכנה, ראש צוות פיתוח בסטראטאפ רפואי

"הצוות של קדמה בעצם הכין אותי ליציאה לחיים האמיתיים. קדמה היה בשבילי ובשביל כל התלמידים חממה, שעוטפת ומחבקת ועוזרת. בקדמה בעצם יודעים לעשות את השילוב בין חממה ומשפחה ויחד עם זאת לתת לך המון כלים שיעזרו לך בחוץ. הם עודדו מאוד להמשיך להשכלה גבוהה, ואכן יש המון בוגרים היום שלומדים או שסיימו כבר תארים במקצועות שונים ומגוונים. עד היום, שנים אחרי שסיימתי שם- אני בקשר תמידי עם בית הספר ועם המלווה שלי, מתייעצת ונעזרת"

נופר הודיה לוי - מחזור י

מורה ומחנכת בבי"ס יסודי וסטודנטית לתואר שני במקרא