![](https://kedma-edu.org.il/wp-content/uploads/2021/01/wsi-imageoptim-d7a2d799d7a6d795d791-d79cd79cd790-d7a9d79d.png)
לכבוד החנוכה הובילו אורית קשני, רכזת ומחנכת בביה"ס ורוחל'ה, רכזת התקשוב, את מבצע "תמונה מאירה".
במסגרת המבצע התלמידים/ות נדרשו לחשוב על מעשה טוב שברצונם/ן לעשות כדי להפיץ אור ושמחה בחנוכה: עזרה לשכנים/ות, ביקור קשישים/ות, האכלת חתולים בשכונה או כל מעשה אחר שבו הם/ן עושות/ים טוב למען מישהו/י אחר/ת.
התלמידים/ות צילמו את עצמם/ן כשעשו את המעשה הטוב, הביאו את התמונה לביה"ס ושיתפו בתחושות ובחוויות. כך נוצר קולאז' של מעשים טובים שמילא את התלמידים/ות שמחה ומוטיבציה להמשיך לפעול למען אחרים/ות.