חברה שוויונית זקוקה לשוויון בחינוך! 

הצטרף, הצטרפי לקהילה של קדמה! הקהילה שלנו מיועדת לא/נשים כמוך שמודאגים/ות היום, יותר מתמיד, מהפערים החינוכיים ושואפים/ות שישראל תהיה חברה המבוססת על עקרונות של צדק ושוויון.

לתמיכה בעמותה


עמותה נהדרת העושה עבודה נהדרת בכל מה שקשור להיבטים של שיוויון וחינוך!!

לכל העוסקות בעבודה המבורכת הזו, המשיכו והצליחו!


לעולם אסור לנו הנשים לוותר על החלומות והרצונות שלנו


שתזכו לגדול במקום המטיב עם אנשיו


מעבר לזה שאני מקדיש כל עשייה חינוכית לתלמידיי ולבוגריי היקרים וגם כמובן להמון אנשי חינוך סביבי שעושים עבודת קודש למען שינוי ברצוני להקדיש לבוגר שלי אנאס אלוחואח זכרונו לברכה שנלקח מאיתנו בטרם עת. אנאס היה אדם ואישיות כובשת ומודל חינוכי להרבה בני ובנות נוער בנתינה שלו האינסופית וביוזמות שלו ובעיקר באנושיות שלו שהרעיף על כל הסובבים אותו.

אתן עושות עבודה חשובה. מערכי השיעורים מצויינים ואני משתמשת בהם בשעורי החינוך. חינוך הוא הסיכוי היחיד להביא שינויזוגתי, כה גאה על פעילותך בעמותה ותרומתך לחינוך.

לכל הנערות באשר הן, הלוואי ותגדלו בעולם מקולף מהבניות חברתיות וסטראוטיפים מגדריים.

לחברתי הטובה והאהובה, מחנכת ומורה, מובילה מגמת מגדר בתיכון ביבנה. בזכותה יש כבר המונים של שגרירות ושגרירים לדיאלוג מגדרי מיטבי בחברה. למדתי ממך רבות.מורי מורות ישראל- עבודתנו היא עבודת קודש וחשובה לעין שיעור.דנהלה – מורה לתאטרון, במאית, יוצרת, אמנית, פמיניסטית והחברה הכי טובה שלי. שנמשיך תמיד לשנות את העולם תוך כדי עשייה ולא פחות חשוב תוך כדי מנוחה.

לכל הצוות האדיר של קדמה, כשיש כל כך הרבה מטלות ואת עדיין רוצה להקפיד על חינוך ערכי – אתן באות לי בדיוק בזמן!

אביב בתי היקרה, אמא מתאמצת שיהיה לך עולם טוב יותר להתפתח בו. לבחור את הדרך, את הלבוש, את מי לאהוב. הדרך עוד ארוכה, אבל שווה גם לך להמשיך לצעוד בה.
אוהבת מאד אמא.

להורי היקרים והאהובים שהלכו לאחרונה לעולמם. חסרונכם מורגש בחיי וזכרכם שמור איתי. 

המורה הכי טוב שאני מכירה שאוהב את התלמידים והתלמידות שלו, מעריך אותםן וכל יום חושב איך לעשות אותם מאושרים ומאושרות.

 

תמשיכו להילחם על החינוך במדינה. 

קלרה ואילנה האלופות שלא חוסכות רגע כדי להוביל את תכנית קדמה ביד רמה ולא מוותרות על אף אחד כי כל אחד יכול ויכולה להגיע לאן שרק יחליטו.

לילדים הכי מתוקים שיש בכל העולם כולו. תודה על כך שאתם הופכים אותי לאבא ולאדם טוב יותר.