הרשמה לעלון יוני 23 - קדמה

למי העלון מיועד?

👈 למורות
👈 מחנכות
👈 מנהלות בתי-ספר
👈 וכל איש/ת חינוך שרוצה לקדם צדק חברתי בכיתה ובבית-ספר

מה כתבו לנו על העלון?

מודה ומוקירה אתכן על מערכים נפלאים שאתן כותבות ומשתפות אותנו. אני ועמיתותי בבית הספר משתמשות קבועות בחומרים שאתן שולחות. תודה רבה
ורד ליבוביץ, עירוני ב' ע"ש רבין מודיעין
אני משתמשת במערכי שיעור הנפלאים והמקצועיים שלכם לשיעורי מחנכת. תודה על ההשקעה, המקצועיות, והתכנים החשובים שעוזרים לי כמחנכת לתווך את המסרים החינוכיים והערכיים לדור הבא.
sharonbena
המערכים תמיד עם יד על הדופק סביב נושאים אקטואליים הקשורים לרוב בחינוך לדמוקרטיה, חברה שיוונית, פוליטיקה של זהויות, השמעת הקול האחר\המושתק ועוד. כמו כן, כולי פליאה כיצד כל פעם מחדש הם.ן מצליחים.ות להפיח חיים בנושאים מוכרים כגון: חגים וימים מיוחדים בשנה.
מורה לאומנות, תיכון דרויאנוב, ת"א.
לחץ כאן
חומרים איכותיים, חינוכיים וערכיים. אנחנו המורים מאוד מתחברים לפעילויות השונות בחגים ובימים מיוחדים ומשתמשים בחומרים המצוינים שאתם שולחים. אנחנו אוהבים את הרלוונטיות, עומק המחשבה והערכים השזורים בהם.
אורית סגנית מנהלת, מחנכת כיתה ב' בבית ספר, מרכז חינוך ליאובאק
הבאתי תכנים שלכם לקורס מגדר, ציינו את יום הילד הבינלאומי, גם פה נעזרנו בהמון תכנים מעולים, הכרתי לתלמידים את קדמה והם קראו בשקיקה! תודה רבה לכן!
אושרי חיון
המערכים שלכן נהדרים. הם מעשירים אותי כמורה ומספקים לי אופנים חדשים לגשת לנושאים שאני מלמד.
אנונימי
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מי אנחנו?

קדמה היא עמותה חינוכית-חברתית

הפועלת למען השוויון והצדק החברתי בישראל בדרך של חינוך

העמותה מלווה ותומכת בבתי ספר הפועלים בקהילה עם רמת חינוך גבוהה, עם זיקת למסורת ולתרבות של התלמידים, ועם תפיסת עולם חברתית-שוויונית. כמו כן, העמותה מפתחת חומרי למידה עם אג’נדה של צדק חברתי, ומכשירה מורות/ים המאמינות/ים בשינוי חברתי בדרך של חינוך.